САНТЕХНІК У КИЄВІ

(067) 465-64-68 ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ АБО ВІДГУК ОБРАТИ ЗА РАЙОНОМ СТОРІНКА АВТОРА

Встановлення бойлера на Борщагівці у Києві

Викликайте сантехніка на Борщагівці з досвідом, щоб встановити та підключити бойлер, і насолоджуйтесь зрочностями з гарячою водою. Швидко, та в зручний для вас час. Майстер може допомогти з вибором моделі та об'єму водонагрівача. Також можемо запропонувати привезти до вашої оселі, обраний вами бойлер за символічну оплату.

Встановлення бойлера можна розділити на такі етапи:
вибір місця встановлення
встановлення бойлера на стіну
врізання у систему подачі холодної води
врізання у систему подачі гарячої води
врізання в каналізацію
підведення електроживлення
приєднання водонагрівача до врізок
запуск води до водонагрівача
перевірка на герметичність під'єднання
пробний нагрів води у бойлері
Інструктаж з правил користування
рекомендації щодо його експлуатації.
Всі роботи виконуються у відповідності до норм безпеки.

як помитися без гарячої води картинка гумор

Де можна встановити бойлер

За умовами експлуатації встановити бойлера бажано у сухому провітрювайому приміщенні. Під час заходу холодної води на трубі збирається конденсат і його буде більше якщо буде велика різниця між температурами холодної води і температурою у приміщенні

Електричні частини звичайно закриті від торкання споживачем, але все ж таки, пар від випаровування конденсату може проникати до внутрішніх частин електрики і можуть спричинити передчасну корозію і як результат вихід з ладу. Особливо це стосується більш сучасних нагрівачів з єлектронною начинкою, та датчиками

Крім того треба зауважити, що як і будь-який електричний прилад великої мощності бойлер має бути заземленим, тоб-то бути підключеним до заземлення. Як корпус, так і через розетку.

Підключення бойлера

Приєднання розетки має бути виконано проводом з міді відповідньої площі перерізу кабелю на 3 жили, одна з яких заземлення. Провід має бути підключеним до електричного розподільного щита до автоматичного вимикача з відповідним номіналом без будь-яких розголужень і паралельних приєднаннь.

Найкращім варіантом приєднання має бути через УЗО. Цей пристрій добре захистить споживача під час експлуатації у випадку якогось пробою на корпус бойлера і вимкне ток за соті долі секунди не допускаючи враження током.

автоматичний вимикач для бойлера

Підключення водонагрівача до води

Якщо вода містить механичні примиси, то на вході холодної води треба встановити фільтр води. Він затримає сміття і воно не потрапить до ємності і не буде заважати роботі ТЕНів

Коли тиск води в системі водопостачання перевищує допустимі для вибраної вами моделі, то треба встановити редуктор тиску. Він по можливості ставиться на вводі холодної води в квартиру. Якщо такої можливості нема, тоді треба встановити на вхідний патрубок водонагрівача.

Запобіжний пристрій також обов'язковий до застосування. Між ним і нагрівачем не має бути ніяких запорних кранів

автоматичний вимикач для бойлера

Ці, та можливо ще якісь індивідуальні питання розглядаються на місці, коли майстер обговорює з замовником умови встановлення бойлера і всі вони можуть бути різні в кожному окремому випадку. Які запитання у вас залишились, то можете задати їх майстру. Просто натисніть на кнопку розташовану нижче.

Або залиште замовлення-запитання у формі замовлення:

Сайт розроблено студією "A.V.A. studio". Всі права захищені