САНТЕХНІК У КИЄВІ

+38 (067) 465-64-68 ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ АБО ВІДГУК ОБРАТИ ЗА РАЙОНОМ СТОРІНКА АВТОРА
ГЛАВНАЯ > Сантехнік у Софіївській Борщагівці ремонт насосної станції

Сантехнік у Софіївській Борщагівці ремонт насосної станції

Відремонтуємо насосну станцію.

Телефонуйте на номер: (067) 465-64-68, та отримайте консультацію.
Сантехнік у Софіївській Борщагівці, виконає ремонт вашої насосної станції швидко, якісно і з повним сервісом. Що саме?
Зробить діагностику,
знайде вузол, який не працює,
скаже скільки ця деталь коштує
і скільки буде коштувати робота.
Визов сантехніка коштує 300 грн,
бо ми цінуємо і ваш і свій час і якщо сантехнік буде виконувати роботу, то ця сума увійде у плату за роботу. Якщо вам потребує така послуга, то сантехнік з'їздить у магазин, чи на базар, та купить потрібні деталі. А далі вже відремонтує, та продіагностує, а якщо треба то і виконає регулюрування. З цього і складається Ремонт насосной станції

Розширювальний бак у приямку

Які несправновті насосної станції бувають найчастіше

Коли насосна станція не вмикається, або вмикається "палицею", тобто ударом по корпусу реле тиску, то це причина у реле тиску. Потрібна заміна реле тиску і це треба робити як-найшвидше, тому що може бути вогонь на електриці, через те, що можуть залипнути контакти. Також може бути, що насос увімкнувся і не вимикається, це ще гірше і треба негайно вимикати з розетки і звертатись за допомогою до сантехніка.

Коли ви помічаєте періодичний вихід повітря зі змішувача, або відчуваєте, що тиск часто міняється, то це вже інша проблема потрібен Ремонт розширювального бака. Можливо, що треба перевірити тиск у баку і докачати до норми. Але, якщо з бака виходить вода із штуцера для накачки повітря, тоді вже потрібна заміна груши розширювального бака

Ще одна несправність, це манометр, з якого виходить вода. При цьому вода може капати, а може текти струмком. Першим признаком може бути вода під склом манометра. Якщо вода з нього не попадає на електрику, то не страшно, але буде накоплюватись вологість у приямку. Тож Манометр треба замінити.

Отже ми зараз вже провели діагностику і вам тепер буде легше відповісти на запитання, що саме не працює і буде зрозуміло які деталі потрібно та скільки це буде коштувати.


Приклад одного із замовленнь у Софіївській Борщагівці

Було замовлення на заміну реле тиску на станцію подачі води у приватному будинку у Софіївській Борщагівці. Сантехнік замінив реле тиску на новий. Новий був куплений клієнтом завчасно і нікуди їздити не довелось.

Оскільки насос достатньої потужності, то є можливість підняти тиск у системі, що і було зроблено. Зроблено регулювання реле тику і тиск піднято до min. 2.2 bar max 3.8 bar.

реле тиску на насосній станції

Розміри груши розширювального бака

розміри горловини груши розширювального баку

Виявлено, що розширювальний бак повний води і при натисканні на штуцер наповнення повітрям, з нього замість повітря виходить вода. Це означає, що груша бака, має отвір і її треба міняти. Знімаємо бак розбираемо і на базар за новим. Вони є разних розмірів, тому перед купівлею, треба поміряти горловину груши. На фото 90 мм, тобто це, дев'ятка. А є ще восьмерка, тобто 80 мм внутрі. І звичайно розмір вашого розширювального бака, у нашому випадку це 50 літрів

Якщо на 24 літри, то груша підійде і для 20 літрового і для 28 літрів. Головне, щоб розміри горловини співпали.

Замінив грушу розширювального баку, закрутив всі гайки і готовий до наповнення повітрям. Для наповнення скористався послугами шиномонтажу, де наповнили тиском до 2.2 бар.

розширювальний бак насосній станції розібраний

Так виглядає бак у зібраному і готовому стані для встановлення у приямок.


розширювальний бак на насосній станції у собраному станіУ процесі підключення і регулювання, виявилося, що манометр також потребує заміни. Але то вже інша історія...


розширювальний бак на насосній станції у собраному стані

Послуги сантехніка у Софіївській Борщагівці

Якщо вам треба встановити сантехніку, у вашій квартирі чи будинку звертайтеся до нас і ми допоможемо зробити установку обладнання, ремонт сантехніки, та сервісне обслуговування.
Також ми виконуємо будівельні роботи де потрібно зробити заміну труб водопостачання та заміну труб каналізації.
можна зробити Встановлення бойлера встановлення умивальника, Встановлення унітаза, встановлення змішувача та інше
Телефонуйте на номер: (067) 465-64-68, та отримайте консультацію. Більше узнати про роботи, які ми виконуємо ви можете передивитись у розділі: про роботи сантехніка

Умивальник на тумбі

Сантехнік у Софіївській Борщагівці

ремонт водонагрівача

Не гріє водонагрівач? телефонуйте і ми зробимо Ремонт водонагрівача

Також ми виконуємо такі сантехнічні роботи у Софіївській Борщагівці, як: Встановлення водонагрівача, Встановлення Сантехніки, Ремонт унітазу, та інші сантехнічні роботи. Телефонуйте.

Сайт створено студією "A.V.A. studio" Всі права захищені