САНТЕХНІК У КИЄВІ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ АБО ВІДГУК ОБРАТИ ЗА РАЙОНОМ СТОРІНКА АВТОРА

Наша політика конфіденційності

фильтр обратного осмоса под мойкой

Ми турбуємося про безпеку даних своїх клієнтів. Саме тому ми склали цю Політику конфіденційності, щоб ви не турбувалися про те, що відбувається з вашими персональними даними, Ви надали нам для оформлення заявки.

Залишаючи свої дані у формі заявки або усно по телефону, ви надаєте згоду на обробку всіх введених для реєстрації даних з метою належного надання послуг, як це передбачено Публічною офертою.

Належне надання послуг сайтом https://mastersantechniki.kiev.ua/ передбачає обробку вашої інформації працівником-сантехніком або працівниками служби доставки матеріалів адміністративним особам, які здійснюють технічну організацію, адміністрування та підтримку адресної доставки матеріалів для здійснення замовлених вами послуг.

Реєструючись на веб-сайті, ви також підтверджуєте, що ознайомились із переліком своїх прав як суб'єкта даних згідно із статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних». Цей перелік доступний за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2297-17.

прямоугольный умывальник на тумбе

1. ЗБІР ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

1.1. Під час реєстрації на сайті ми просимо вас повідомити необхідну особисту інформацію в обсязі, що є необхідним для надання послуг.

2. НАДАННЯ ДОСТУПУ ДО ІНФОРМАЦІЇ

2.1. Ми надаємо доступ до вашої особистої інформації іншим особам лише за наступних обмежених обставин:

2.1.1. У нас є на це ваш дозвіл. Для передачі будь-якої конфіденційної інформації нам потрібна ваша явна згода.

2.1.3. У нас є достатні підстави вважати, що доступ, використання, збереження або розкриття такої інформації необхідне для:

2.1.3.1. дотримання законодавства України, в тому числі надання інформації щодо вимогам фізичних та юридичних осіб, установ, організацій будь-якої форми власності або державних органів, які мають право на отримання такої інформації згідно законодавству України;

2.1.3.2. розслідування потенційних порушень Публічної оферти, що передбачає надання інформації про вас у відповідь на належним чином оформлений адвокатський запит з інформацією про порушення;

алюминиевый радиатор биметалл

2.1.3.3. виявлення та запобігання шахрайським діям, а також вирішення проблем безпеки та усунення технічних несправностей;

2.1.3.4. захисту від безпосередньої загрози правам, майну чи безпеці працівника компанії, її користувачів, чи громадськості, у рамках законодавства України.

3. ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

3.1. Ми вживаємо всіх необхідних заходів для захисту даних від неавторизованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних та заходів безпеки, включаючи заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованому доступу.

4. ЗМІНА СПРАВЖНЬОЇ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

4.1. Справжня політика конфіденційності може іноді змінюватися.
Зміни, які вносяться до політики конфіденційності,
будуть опубліковані на цій сторінці.

Замовлення та ваші відгуки:
Залиште ваше замовлення чи відгук, і ми
зв'яжимося з вами зручним для вас засобом
якщо ви скористались нашими послугами,
ваш відгук залишиться на сторінках з відгуками
Якщо ви не знайшли те що шукали
ви можете просто зателефонувати на наш номер
та отримати консультацію
Телефонуйте:

Сайт створено студією "A.V.A. studio"
Всі права захищені